Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Суд у російському Курську визнав екстремістами українських бізнесменів Ріната Ахметова та Бориса Колеснікова, та націоналізував акції місцевої кондитерської компанії "Конті-Рус". Про це повідомила пресслужба судової системи Курської області.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За даними відомства, під націоналізацію також потрапили 100% часток у статутних капіталах ще трьох компаній: кондитерський центр "Мерлетто", "Мерлетто Капітал", "Кендімакс",
Також за рішенням суду Борису Колеснікову, Рінату Ахметову, колишнім нардепам Сергію Кию, Юрію Черткову й деяким іншим особам заборонили діяльність на території росії.
Стверджується, що прокуратура РФ знайшла докази фінансування компанією Збройних сил України.
"Мета позову - не тільки в забороні екстремістського об'єднання на території РФ, а й у реальному припиненні його діяльності шляхом усунення джерел, коштом яких формується матеріальна база членів протиправної групи", - йдеться в рішенні суду.
Як повідомлялося, Генпрокуратуру РФ просять перевірити "Конті-Рус" на предмет фінансування Колесніковим української армії.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту