Росія намагатиметься розконсервувати літаки А-50, щоб замінити знищені ЗСУ - Ігнат

Росія намагатиметься відновити втрати літаків, зокрема й А-50, як це було з тактичною авіацією. Про це сказав речник Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат в ефірі телемарафону 3  березня.

"Це справді досягнення, якого не було ніколи. Тому що А-50 збили вперше фактично, тоді вдруге таку машину збили на великій відстані й відтіснили їх далі від лінії бойового зіткнення, що зменшило спроможності А-50 проводити радіолокаційну розвідку, дізнаватися цінну для ворога інформацію щодо планування і атак української авіації", — сказав Юрій Ігнат.

За його словами, росія може спробувати розконсервувати літаки А-50, щоб замінити ті, які знищили українські військові.

"Відновлення літака — це річ не проста. Питання в тому, в якому стані його законсервували. Якщо там все робоче. Якщо буде команда зверху, не думаю, що будуть дуже довго його відновлювати", — додав речник.

Юрій Ігнат, що росія намагатиметься відновити втрати, зокрема, і А-50, як це було і з втраченою тактичною авіацією.

"Звісно їм потрібно відновити втрачене і вони будуть знімати зі зберігання", — сказав він.

Як повідомлялося, у березні командування Повітряних Сил ЗСУ підтвердило збиття одного російського винищувача-бомбардувальника Су-34.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті