Росія мобілізує до своєї армії хворих на гепатит (перехоплення ГУР)

У російську армію через нестачу особового складу набирають людей із гепатитом. Про це 6 березня в Telegram повідомило Головне управління розвідки Міноборони з посиланням на перехоплену розмову.

Під час розмови окупанта зі своєю дружиною з'ясовується, що росіянина призвали до армії, хоча той хворий на гепатит С. Причому під час мобілізації його не оглядали лікарі.

"Сказали, що ти нам давай когось іншого натомість, і тоді ми його відпустимо, зрозумів", - заявила дружина окупанта.

За її словами, чоловіка пообіцяли відпустити додому лише після того, як в армії окупантів буде мобілізовано когось іншого.

Нагадаємо, ще наприкінці минулого року стало відомо, що "вагнерівці" масово рекрутували зеків, хворих на ВІЛ та гепатит.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті