Росія мобілізує до своєї армії хворих на гепатит (перехоплення ГУР)

У російську армію через нестачу особового складу набирають людей із гепатитом. Про це 6 березня в Telegram повідомило Головне управління розвідки Міноборони з посиланням на перехоплену розмову.

Під час розмови окупанта зі своєю дружиною з'ясовується, що росіянина призвали до армії, хоча той хворий на гепатит С. Причому під час мобілізації його не оглядали лікарі.

"Сказали, що ти нам давай когось іншого натомість, і тоді ми його відпустимо, зрозумів", - заявила дружина окупанта.

За її словами, чоловіка пообіцяли відпустити додому лише після того, як в армії окупантів буде мобілізовано когось іншого.

Нагадаємо, ще наприкінці минулого року стало відомо, що "вагнерівці" масово рекрутували зеків, хворих на ВІЛ та гепатит.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті