Росія має "повільні, але впевнені" перемоги на фронті через нестачу в України ППО - ISW

Нестача ППО веде до повільних, але впевнених перемог росії на фронті. Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) у зведенні від 11 квітня.

"Розкидане та непослідовне прикриття протиповітряної оборони вздовж фронту сприяє тому, що Росія посилила удари керованими та некерованими плануючими бомбами. Російські сухопутні війська користуються своєю здатністю наносити повітряні удари по українських передових позиціях для повільного, але впевненого здобуття перемог", - йдеться у зведенні. 

Підкреслюється, що російські удари змусили Україну приймати складні рішення між забезпеченням протиповітряної оборони великих населених пунктів у тилу і активних районів на передовій, і росія "...ймовірно, використовує деградовану парасольку української протиповітряної оборони, намагаючись зруйнувати українську енергетичну мережу і обмежити оборонно-промисловий потенціал України". 

Аналітики також нагадують, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україні необхідно більше батарей ППО "Петріот" для захисту як населених пунктів України, так і прифронтових територій.

Раніше повідомлялось, що Кулеба запросив партнерів, від яких залежить постачання систем ППО, провести ніч у Харкові.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті