Росія хоче за рахунок Чувашії оживити промисловість квазіутворення "ДНР"

Російська Чувашія та псевдореспубліка "ДНР" домовилися створити промисловий кластер. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ 28 березня.

"Голова правління корпорації розвитку Донбасу Андрій Шпиленко та міністр промисловості та енергетики Чувашії Олександр Кондратьєв підписали угоду про створення міжрегіонального промислового кластеру", - цитується повідомлення так званого "уряду ДНР".

У "ДНР" вихваляються, що за рахунок реалізації міжрегіонального промислового кластера у них з'явиться близько 300 нових робочих місць, буде створено центр з підготовки кадрів. "Але головне — вдасться виготовити обладнання, вкрай затребуване сьогодні для комплексних проектів з відновлення, проектування, будівництва та реконструкції інфраструктури республіки», - наводяться слова Шпиленка.

Підписана угода передбачає, що Чебоксарський електроапаратний завод візьме безпосередню участь у проектах з відновлення енергооб'єктів у "ДНР", постачатиме необхідні комплектуючі для блочно-модульних трансформаторних підстанцій, складання та монтаж яких здійснюватимуть уже "республіканські" підприємства. Зокрема, в електротехнічний кластер із Чувашією мають увійти Донецький та Торезський електротехнічні заводи.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті