Росія хоче за рахунок Чувашії оживити промисловість квазіутворення "ДНР"

Російська Чувашія та псевдореспубліка "ДНР" домовилися створити промисловий кластер. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ 28 березня.

"Голова правління корпорації розвитку Донбасу Андрій Шпиленко та міністр промисловості та енергетики Чувашії Олександр Кондратьєв підписали угоду про створення міжрегіонального промислового кластеру", - цитується повідомлення так званого "уряду ДНР".

У "ДНР" вихваляються, що за рахунок реалізації міжрегіонального промислового кластера у них з'явиться близько 300 нових робочих місць, буде створено центр з підготовки кадрів. "Але головне — вдасться виготовити обладнання, вкрай затребуване сьогодні для комплексних проектів з відновлення, проектування, будівництва та реконструкції інфраструктури республіки», - наводяться слова Шпиленка.

Підписана угода передбачає, що Чебоксарський електроапаратний завод візьме безпосередню участь у проектах з відновлення енергооб'єктів у "ДНР", постачатиме необхідні комплектуючі для блочно-модульних трансформаторних підстанцій, складання та монтаж яких здійснюватимуть уже "республіканські" підприємства. Зокрема, в електротехнічний кластер із Чувашією мають увійти Донецький та Торезський електротехнічні заводи.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті