Росія хоче за рахунок Чувашії оживити промисловість квазіутворення "ДНР"

Російська Чувашія та псевдореспубліка "ДНР" домовилися створити промисловий кластер. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ 28 березня.

"Голова правління корпорації розвитку Донбасу Андрій Шпиленко та міністр промисловості та енергетики Чувашії Олександр Кондратьєв підписали угоду про створення міжрегіонального промислового кластеру", - цитується повідомлення так званого "уряду ДНР".

У "ДНР" вихваляються, що за рахунок реалізації міжрегіонального промислового кластера у них з'явиться близько 300 нових робочих місць, буде створено центр з підготовки кадрів. "Але головне — вдасться виготовити обладнання, вкрай затребуване сьогодні для комплексних проектів з відновлення, проектування, будівництва та реконструкції інфраструктури республіки», - наводяться слова Шпиленка.

Підписана угода передбачає, що Чебоксарський електроапаратний завод візьме безпосередню участь у проектах з відновлення енергооб'єктів у "ДНР", постачатиме необхідні комплектуючі для блочно-модульних трансформаторних підстанцій, складання та монтаж яких здійснюватимуть уже "республіканські" підприємства. Зокрема, в електротехнічний кластер із Чувашією мають увійти Донецький та Торезський електротехнічні заводи.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті