"Росія без Путіна". Навальний оголосив про початок протестної кампанії

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який перебуває в колонії, оголосив про початок протестної кампанії "Росія без Путіна". Про це він заявив у своєму Телеграм-каналі.

"17 березня 2024 року відбудуться президентські вибори. Цього дня ми закликаємо всіх прийти на дільниці та проголосувати проти Володимира Путіна. Зробити це можна, поставивши галочки за будь-якого іншого кандидата. Що набагато важливіше, ми закликаємо кожного використовувати 100 днів до голосування для агітації проти Путіна та його влади. Приєднуйтесь до кампанії", - закликав Навальний.

"Без сумніву, на нас чекає пародія на виборчу процедуру. А підсумкові результати, як завжди, підроблятимуть. Але будь-які вибори, навіть найфальшивіші, - це час сумнівів. Люди замислюються про те, хто при владі і навіщо він там. Головне завдання російської опозиції, завдання всіх чесних громадян - усіма силами відповісти на ці сумніви. Агітувати. Пояснити, що 71-річний Путін, який перебуває при владі 24 роки, не повинен залишатися ще на 6 років. Він завдасть шкоди Росії. Він повинен піти. Ми закликаємо всіх: не бійтеся. Наш страх позбавляє нас країни і майбутнього. Рік за роком, вже 24 роки. Тому, хто боїться заради свободи повісити листівку у своєму під'їзді, відправити посилання своєму другу або зробити пару телефонних дзвінків, варто задуматися про те, навіщо йому взагалі потрібна свобода. Майбутнє не належить боягузливим. Майбутнє належить тим, хто, долаючи страх, бореться та вірить у перемогу. Ми закликаємо до дії", - наголосив опозиціонер.

Як повідомлялося, у росії оголосили дату президентських виборів.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті