Російськими ударами на Київщині поранена 82-річна жінка, пошкоджені приватні будинки, ЛЕП, майже 2 тис жителів без світла

Російськими ударами на Київщині поранена 82-річна жінка, в чотирьох районах пошкоджені приватні будинки, ЛЕП, майже 2 тис жителів залишилися без світла. Про це повідомив у Телеграм 2 листопада начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

За його словами, внаслідок атаки є постраждала – 82-річна жінка, яка отримала уламкове поранення через падіння частин БПЛА.

"Жінка з ранами голови та гіпертонічним кризом доправлена до лікарні. Стан задовільний. Надається вся необхідна медична допомога", - повідомив глава області.

"Атака дронами на Київщину триває вже понад 8 годин. В області працюють сили ППО. Є збиті цілі. Станом на 12:00 в чотирьох районах області пошкоджено 8 приватних будинків, квартира в багатоповерховому будинку, дві господарчі споруди. Пошкодження незначні – вибиті вікна, двері, пошкоджені фасади та дахи. Крім того, зазнали пошкодження лінії електропередач. Наразі без світла залишилися 1860 абонентів в одному з населених пунктів області. Також внаслідок падіння уламків збитих цілей в приватному господарстві згорів комбайн", - констатував Кравченко.

Як повідомлялося, РФ намагається вивести нальоти "Шахедів" ледь не на цілодобовий формат.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Донбас
29.06.2025
13:29

На фестивалі молоді обіцяли заткнути за пояс Голлівуд, "Євробачення" та Альфреда Нобеля з його премією. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно цитували маячню Путіна про миролюбність Росії, її право на "історичні території", підступний Захід і, звичайно ж, традиційно-духовні цінності. Однак знайшлося, як то кажуть, місце і для свята. 
Світ
28.06.2025
20:18

“Ізраїль зробив з Іраном те, що Росія хотіла зробити з Україною”. Огляд західних медіа

Виявилося, що українське суспільство є стійким і у нього не так легко проникнути, тоді як в Ірані режим настільки непопулярний, що там легко знайти людей, які погодяться співпрацювати з Ізраїлем.
Всі статті