Російським акторам, які не підтримуватимуть війну проти України, не дадуть ролей у кіно

Кіноактори в РФ повинні підтримувати війну — таку умову вже включають до їхніх контрактів. Про це повідомила в ефірі програми "Воздух" журналістка Ксенія Ларіна з посиланням на знайомого кінокритика.

За словами джерела, у російських кінокомпаніях у контракти з артистами додають такий пункт: "актор не може поширювати громадянську, політичну чи іншу позицію, яка не співпадає з офіційною позицією органів влади Російської Федерації".

Як повідомлялося раніше, значна частина російських артистів активно підтримують пропагандистську брехню щодо агресії РФ проти України. Тих, хто засудив злочинні дії Кремля звільняють із роботи, оголошують "іноагентами" та змушують покинути країну.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті