Російським акторам, які не підтримуватимуть війну проти України, не дадуть ролей у кіно

Кіноактори в РФ повинні підтримувати війну — таку умову вже включають до їхніх контрактів. Про це повідомила в ефірі програми "Воздух" журналістка Ксенія Ларіна з посиланням на знайомого кінокритика.

За словами джерела, у російських кінокомпаніях у контракти з артистами додають такий пункт: "актор не може поширювати громадянську, політичну чи іншу позицію, яка не співпадає з офіційною позицією органів влади Російської Федерації".

Як повідомлялося раніше, значна частина російських артистів активно підтримують пропагандистську брехню щодо агресії РФ проти України. Тих, хто засудив злочинні дії Кремля звільняють із роботи, оголошують "іноагентами" та змушують покинути країну.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті