Російським акторам, які не підтримуватимуть війну проти України, не дадуть ролей у кіно

Кіноактори в РФ повинні підтримувати війну — таку умову вже включають до їхніх контрактів. Про це повідомила в ефірі програми "Воздух" журналістка Ксенія Ларіна з посиланням на знайомого кінокритика.

За словами джерела, у російських кінокомпаніях у контракти з артистами додають такий пункт: "актор не може поширювати громадянську, політичну чи іншу позицію, яка не співпадає з офіційною позицією органів влади Російської Федерації".

Як повідомлялося раніше, значна частина російських артистів активно підтримують пропагандистську брехню щодо агресії РФ проти України. Тих, хто засудив злочинні дії Кремля звільняють із роботи, оголошують "іноагентами" та змушують покинути країну.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті