Російський "воєнкор" визнав безуспішність атак ЗС РФ у Новомихайлівці та Мар'їнці  і взяття ЗСУ "сірої зони" у Невельського

Російський "воєнкор" Семен Пегов визнав безуспішність атак ЗС РФ у Новомихайлівці та Мар'їнці Донецької області і взяття ЗСУ "сірої зони" біля Невельського. Про це він написав у себе в Телеграм.

"На Донецькому фронті російські війська за підтримки артилерії вели штурмові дії на підступах до Новомихайлівки і в Мар'їнці. Без просування. ЗСУ зуміли зайняти "сіру зону" біля Невельського. На цій ділянці тепер її практично немає. ", - повідомив він.

Російський пропагандист визнав, що "цей район дуже важливий". 

"Від перехрестя доріг біля Пісок українські війська відокремлює менше двох кілометрів", - побоюється він подальших успіхів ЗСУ.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті