Російський "воєнкор" порівняв зруйнований окупантами ЗС РФ Соледар із Дрезденом і чомусь звинуватив у знищенні міста... ЗСУ

Російський "воєнкор" Дмитро Стешин порівняв зруйнований Соледар із Дрезденом після Другої світової війни. Таку аналогію він провів у себе в Телеграм.

"У Соледарі була цікава дореволюційна забудова, після Великої Вітчизняної хати будували за німецькими проектами. Наразі там одні стіни залишилися. І мешканців немає", - визнав він.

При цьому російський пропагандист чомусь звинуватив у знищенні міста українську сторону. "ЗСУ не збираються залишати по собі нічого цілого в донбаських містах".

Як повідомлялося раніше, підрозділи ПВК "Вагнер", які кілька місяців штурмували місто, застосовували тактику "випаленої землі". Власник цього НЗФ Євген Пригожин не приховував, що для успішного взяття цього міста "вагнерівці" снарядами, ракетами та авіаційними бомбами знищують усе на своєму шляху.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті