Російський віцепрем'єр Хуснуллін пообіцяв субсидії тим, хто ризикне повернутися в заміновані руїни Попасної і відновити житло

Окупаційна влада заявила, що відновлюватиме повністю зруйновану Попасну в Луганській області. Про це сказав віце-прем'єр РФ Марат Хуснуллін, - пишуть російські пропагандистські ЗМІ 6 березня.

"Попасну в ЛНР відновлюватимуть, охочі повернутися в місто зможуть отримати субсидії на відновлення будинків", - сказав Хуснуллін.

Він уточнив, що жителі Попасної зможуть отримати субсидії на відновлення житла з розрахунку 45 тисяч рублів на квадратний метр.

Раніше повідомлялося, що рашисти почали за гроші пускати туристів подивитися на зруйновану ними Попасну, і було опубліковано відео, яке демонструє, що під час поїздки руїнами Попасної не зустрінеш жодного цивільного.

Раніше також повідомлялося, що рашисти використовують Попасну як військову тилову базу для атак на Бахмутському напрямку.

Крім того, раніше Хуснуллін обіцяв "за необхідності" відновити зруйновану до руїн Авдіївку в найкоротші терміни.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті