Російський військовополонений з Іркутської області розповів про історію свого контракту з ЗС РФ та про обіцянки "легкої прогулянки"

Полонений окупант зі 114 ОМСБр Павло Попов з Іркутської області розповів історію свого контракту з ЗС РФ, після чого впав в істерику. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ" 25 листопада. 

"Заключив контракт із ЗС РФ та відправився до України, сподіваючись на легку прогулянку. Проте, сталося не як гадалося. Павло був кинутий на м'ясо, штурмувати укріплення біля коксохімом, потрапляючи під вогонь то української, то російської артилерії, а також снайперів. Йому дивом поталанило не вхопити кулю чи осколок", - сказано в повідомленні. 

З відео очевидно, що при осмисленні того, на що його відправило командування, в оккупанта сталася істерика.

Раніше була опублікована відеосповідь полоненого, який потрапив на фронт з російської в'язниці: "Командира застрелили, втікачеві відрубали руки".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті