Російський спецназ затримав у передмісті Маріуполя колишнього українського військового

Окупанти повідомили, що спецпідрозділи військ нацгвардії росії затримали у передмісті Маріуполя колишнього військового ЗСУ, - пишуть сепаратистські ЗМІ 17 березня.

Чоловіка підозрюють у "пособництві" нашим військовим.

«Бійці спецпідрозділу військ національної гвардії під час адресних заходів у передмісті Маріуполя затримали колишнього військовослужбовця ЗСУ, підозрюваного у пособництві українським націоналістам. За оперативною інформацією, отриманою від взаємодіючих структур "ДНР", затриманий міг передавати противнику координати розміщення та маршрути пересування російських військ», — йдеться у повідомленні пропагандистів.

Вони також написали, що перевірили житлове приміщення та господарські будівлі затриманого чоловіка щодо наявності зброї та вибухових речовин.

"Свою військову форму та документи підозрюваний встиг знищити, а засоби індивідуального захисту сховав. Затриманого передали правоохоронцям", - пишуть сепарСМІ.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті