Російський спецназ затримав у передмісті Маріуполя колишнього українського військового

Окупанти повідомили, що спецпідрозділи військ нацгвардії росії затримали у передмісті Маріуполя колишнього військового ЗСУ, - пишуть сепаратистські ЗМІ 17 березня.

Чоловіка підозрюють у "пособництві" нашим військовим.

«Бійці спецпідрозділу військ національної гвардії під час адресних заходів у передмісті Маріуполя затримали колишнього військовослужбовця ЗСУ, підозрюваного у пособництві українським націоналістам. За оперативною інформацією, отриманою від взаємодіючих структур "ДНР", затриманий міг передавати противнику координати розміщення та маршрути пересування російських військ», — йдеться у повідомленні пропагандистів.

Вони також написали, що перевірили житлове приміщення та господарські будівлі затриманого чоловіка щодо наявності зброї та вибухових речовин.

"Свою військову форму та документи підозрюваний встиг знищити, а засоби індивідуального захисту сховав. Затриманого передали правоохоронцям", - пишуть сепарСМІ.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті