Російський пропагандистський телеканал RT припинив діяльність у Німеччині

Німецький підрозділ державного телеканалу "Росія сьогодні" - RT DE Productions - заявив про припинення своєї журналістської діяльності у Німеччині. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Прокремлівська компанія пояснила своє рішення "репресіями проти свободи преси у Євросоюзі".

Ефірне мовлення RT було заборонено у багатьох країнах Європи після початку озброєного вторгнення росії в Україну, але канал продовжував працювати в інтернеті.

У повідомленні нагадується, що російський державний телеканал RT відкрив студію у Берліні у 2014 році. Ще до початку війни в Україні, з 1 лютого 2022 року, німецький медіарегулятор заборонив мовлення RT через те, що компанія не мала місцеву ліцензію - вона працювала за ліцензією, виданою в Сербії. У березні 2022 року Євросоюз заборонив мовлення RT у Німеччині, Франції та Іспанії через підозру в дезінформації та проросійській пропаганді, проте телеканал зберіг студію в Берліні та продовжував виходити в ефір іноземними мовами з Москви через інтернет.

Раніше французький офіс RT повідомив про своє закриття через блокування його рахунків в результаті накладених на канал санкцій.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті