Російський пропагандистський телеканал RT припинив діяльність у Німеччині

Німецький підрозділ державного телеканалу "Росія сьогодні" - RT DE Productions - заявив про припинення своєї журналістської діяльності у Німеччині. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Прокремлівська компанія пояснила своє рішення "репресіями проти свободи преси у Євросоюзі".

Ефірне мовлення RT було заборонено у багатьох країнах Європи після початку озброєного вторгнення росії в Україну, але канал продовжував працювати в інтернеті.

У повідомленні нагадується, що російський державний телеканал RT відкрив студію у Берліні у 2014 році. Ще до початку війни в Україні, з 1 лютого 2022 року, німецький медіарегулятор заборонив мовлення RT через те, що компанія не мала місцеву ліцензію - вона працювала за ліцензією, виданою в Сербії. У березні 2022 року Євросоюз заборонив мовлення RT у Німеччині, Франції та Іспанії через підозру в дезінформації та проросійській пропаганді, проте телеканал зберіг студію в Берліні та продовжував виходити в ефір іноземними мовами з Москви через інтернет.

Раніше французький офіс RT повідомив про своє закриття через блокування його рахунків в результаті накладених на канал санкцій.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
07.05.2025
09:52

«Після демаршу Зеленського у нас розв'язані руки». Російські ЗМІ про Україну

...Необхідно шукати приховані місця в районі Москви і Підмосков'я, де можуть бути схрони або осередки, де ці безпілотники збираються і потім атакують регіони Росії. Десь точно має бути таємний пункт управління.
Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Всі статті