Російський пропагандистський телеканал RT припинив діяльність у Німеччині

Німецький підрозділ державного телеканалу "Росія сьогодні" - RT DE Productions - заявив про припинення своєї журналістської діяльності у Німеччині. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Прокремлівська компанія пояснила своє рішення "репресіями проти свободи преси у Євросоюзі".

Ефірне мовлення RT було заборонено у багатьох країнах Європи після початку озброєного вторгнення росії в Україну, але канал продовжував працювати в інтернеті.

У повідомленні нагадується, що російський державний телеканал RT відкрив студію у Берліні у 2014 році. Ще до початку війни в Україні, з 1 лютого 2022 року, німецький медіарегулятор заборонив мовлення RT через те, що компанія не мала місцеву ліцензію - вона працювала за ліцензією, виданою в Сербії. У березні 2022 року Євросоюз заборонив мовлення RT у Німеччині, Франції та Іспанії через підозру в дезінформації та проросійській пропаганді, проте телеканал зберіг студію в Берліні та продовжував виходити в ефір іноземними мовами з Москви через інтернет.

Раніше французький офіс RT повідомив про своє закриття через блокування його рахунків в результаті накладених на канал санкцій.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті