Російський окупант скаржиться на алкоголізм у військах і на те, що в армію "гребуть без розбору" (перехоплення ГУР)

Російський окупант поскаржився на алкоголізм у його підрозділі та на те, що в армію РФ мобілізують "усіх підряд". Перехоплену розмову 5 червня опублікувало Головне управління розвідки.

"У нас тут, бл**ь, є 1-ша і 2-га рота - вони, на**й, тут один одного х**рять на**й, нап'ються і стріляють один в одного", - каже росіянин своєму знайомому.

Також окупант розповів про випадок, коли через необережне поводження з гранатою в "1-й роті" загинув один і були поранені ще два російські солдати. Усе це призводить до того, що нечисленні добровольці в його підрозділі намагаються звільнитися.

Також цей військовий у розмові заявив, що в росії триває мобілізація - тільки в Новосибірській області нібито збиралися призвати вісім тисяч осіб. Причому сам він, як і його товариші по службі, на фронті "навічно".

Наприкінці розмови окупант поскаржився і на проблеми російських військових із технікою та спорядженням. Нібито в російському Міллеровому йому видали тільки звичайні автомат, бронежилет і каску. А техніки в його підрозділі і зовсім немає.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в іншій перехопленій розмові окупант скаржився на втрати біля Лиману та Кремінної.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті