Російський окупант скаржиться на алкоголізм у військах і на те, що в армію "гребуть без розбору" (перехоплення ГУР)

Російський окупант поскаржився на алкоголізм у його підрозділі та на те, що в армію РФ мобілізують "усіх підряд". Перехоплену розмову 5 червня опублікувало Головне управління розвідки.

"У нас тут, бл**ь, є 1-ша і 2-га рота - вони, на**й, тут один одного х**рять на**й, нап'ються і стріляють один в одного", - каже росіянин своєму знайомому.

Також окупант розповів про випадок, коли через необережне поводження з гранатою в "1-й роті" загинув один і були поранені ще два російські солдати. Усе це призводить до того, що нечисленні добровольці в його підрозділі намагаються звільнитися.

Також цей військовий у розмові заявив, що в росії триває мобілізація - тільки в Новосибірській області нібито збиралися призвати вісім тисяч осіб. Причому сам він, як і його товариші по службі, на фронті "навічно".

Наприкінці розмови окупант поскаржився і на проблеми російських військових із технікою та спорядженням. Нібито в російському Міллеровому йому видали тільки звичайні автомат, бронежилет і каску. А техніки в його підрозділі і зовсім немає.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в іншій перехопленій розмові окупант скаржився на втрати біля Лиману та Кремінної.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті