Російський офіцер, автор "патріотичних" віршів, зарізав мешканку Луганська і наказав солдатам підірвати її тіло

Російський офіцер Айдин Жамідулов викрав жительку окупованого Луганська Валентину Давронову, завдав їй близько 20 ударів ножем, наказав солдатам добити її і підірвати тіло. Про це повідомили російські пропагандистські ЗМІ, а також видання "ASTRA" 30 травня.

"Російський офіцер, чиї “патріотичні” вірші рекламувало міноборони РФ, викрав 23-річну мешканку Луганська з кафе, привіз у солдатську лазню і завдав їй близько 20 ударів ножем по всьому тілу. Коли в лазню зайшли його підлеглі, старший лейтенант наказав їм добити жертву ударом у серце. Після цього військовослужбовці підірвали тіло 23-річної дівчини трьома гранатами Ф-1, щоб її неможливо було впізнати", - ідеться в повідомленні "ASTRA".

ЗМІ уточнює, що до Південного окружного військового суду РФ надійшла кримінальна справа старшого лейтенанта Айдина Жамідулова і рядового Олексія Дорожкіна, обвинувачених у викраденні і жорстокому вбивстві мешканки "ЛНР". 

"За версією слідства, 13 січня 2023 року 28-річний старший лейтенант Айдин Жамідулов разом з іншими військовими розпивали спиртне в луганському кафе "Веселка". Потім у кафе прийшла місцева мешканка 23-річна Валентина Давронова, з якою Айдин Жамідулов раніше мав інтимні стосунки", - пише видання. 

Нібито побоюючись, що Валентина повідомить про їхній зв'язок його дружині, Жамідулов посадив жінку в кузов "КамАЗа". 

"Щоб уникнути запитань підлеглих і надати своїм діям вигляду правомірних, зазначає слідство, Айдин Жамідулов розповів їм, що Валентина Давронова служила в українській армії і нібито досі працює на ЗСУ. Дівчину завели в солдатську лазню, там Айдин Жамідулов завдав їй близько двох десятків ударів ножем у різні частини тіла. У цей час до лазні увійшов командир бойової машини розвідувального взводу сержант Роман Плещеєв (його справу слухатимуть окремо). Айдин Жамідулов наказав йому добити жертву. О 0:20 до лазні зайшов Олексій Дорожкін, і Айдин Жамідулов доручив йому завершити розпочате. Олексій Дорожкін убив жертву ударом ножа в область серця", - пишуть також ЗМІ з посиланням на матеріали слідства.

Переконавшись, що жінка мертва, Жамідулов наказав підлеглим вивезти тіло і підірвати 3 гранатами.

Наприкінці 2022 року міноброни РФ і Z-пабліки рекламували вірші Жамідулова про війну. В інтерв'ю він розповідав, що вдома на нього чекають дві доньки і дружина, які "ним пишаються".

"У Валентини залишилася маленька дочка", - уточнюють ЗМІ.

Раніше повідомлялося, що учасник "СВО" Андрій Курбасов, який зґвалтував і вбив 17-річну дівчину в окупованих Ровеньках Луганської області, раніше сидів у в'язниці за вбивство жінки.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті