Російський експерт назвав Медведєва "глибоко хворою людиною" за слова про виробництво 1500 танків

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що російський ВПК у 2023 році виготовить 1500 сучасних бойових танків. У відповідь на це військовий експерт Павло Лузін назвав Медведєва "глибоко хворою людиною", - повідомляє The Insider.

«Наші вороги вважали, що наша промисловість захлинеться, тобто ми витратимо всі - ось нескінченні їхні розмови: „закінчилися снаряди, закінчились танки, закінчилися ракети“ і таке інше. Одних танків цього року ми 1,5 тисячи штук зробимо», - заявив Медведєв.

Військовий експерт Павло Лузін так прокоментував плани заступника голови Ради безпеки: «Це абсолютно неможливо. Росія на рік модернізує 150–180 вироблених раніше танків Т-72, Т-80 та Т-90, а чисте виробництво нових танків Т-90 – це 20–30 штук. СРСР не виробляв стільки танків на рік, навіщо фокусуватися на словах глибоко хворої людини? Неможливо зробити 1500 танків на рік, це марення».

У повідомленні нагадується, що Медведєв відомий своїми висловлюваннями, які найчастіше далекі від політики та згодом стають мемами та цитуються ЗМІ. Наприклад, у 2016 році він сказав фразу «Грошей немає, але ви тримайтеся» перед пенсіонерами в анексованому Криму. Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну в 2022 році Медведєв посилено постив свої думки в соцмережі, у тому числі в Telegram-каналі, де має понад мільйон підписників. Зокрема, він закликав скинути чинного президента США Джо Байдена «на прохання полковника Трампа». Також Медведєв заявляв, що до приєднання Грузії до російської імперії першої «загалом не існувало», а Казахстан – це штучна держава, і обіцяв виправити «фатальну помилку» 90-х.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті