Російський диктатор погрожує "трагічними наслідками" країнам, які відправлять свої війська в Україну

Російський диктатор путін заявив про реальну загрозу ядерної війни, а також пригрозив "трагічними наслідками" країнам, які відправлять свої війська в Україну. Про це він заявив під час свого послання до Федеральних зборів 29 лютого, - повідомляє Телеграм-канал "BILD на русском".  

"Захід каже, що Росія нібито збирається напасти на Європу, це якась маячня... Заговорили про можливість відправки в Україну натовських військових контингентів, але ми пам'ятаємо долю тих, хто відправляв колись свої контингенти на територію нашої країни. Але тепер наслідки для можливих інтервентів будуть набагато трагічнішими. Вони повинні розуміти, що у нас теж є зброя, яка може вражати цілі на їхній території", - пригрозив Путін.

Він також заявив, що загроза застосування ядерної зброї реальна. "Усе, що вони [Захід] вигадують і чим лякають увесь світ, реально загрожує конфліктом із застосуванням ядерної зброї, а отже, знищенням цивілізації", - сказав Путін.

Як повідомлялося, раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив, що не відкидає можливість відправки західних військ в Україну, проте пізніше глави низки країн Європи заявили, що їхні війська воювати в Україні не будуть.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті