Російський дрон летів за колоною голови МЗС Німеччини під час візиту до Миколаєва - ЗМІ

Міністр закордонних справ Аннелена Бербок була змушена негайно скасувати свій візит до гідротехнічної станції поблизу Миколаєва - через занепокоєння щодо неминучої атаки з боку росіян. Про це 25 лютого повідомляє Bild.

Причина: над цим районом був помічений російський розвідувальний безпілотник. Зазвичай за такими безпілотниками слідує пряма повітряна атака.

"Бронеколона міністра закордонних справ негайно вирушила в дорогу. Зважаючи на близькість до фронту (всього 50 кілометрів), небезпека була надто великою. Речник Федерального міністерства закордонних справ так прокоментував цю ризиковану ситуацію: "Візит до водосховища довелося скасувати достроково з міркувань безпеки"", - пише видання.

Також зазначається, що коли спрацювали тривожні програми на мобільних телефонах, колона вже знову їхала на великій швидкості. Тоді з'ясувалося, що небезпеки ще не вдалося уникнути.

"Російський розвідувальний безпілотник полетів за колоною, слідом за міністром закордонних справ та її оточенням Пізніше безпілотник знову відвернув назад. Тим не менш, колона продовжила рух: найбезпечніший варіант у цій ситуації", - указує видання.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті