Російський бомбардувальник розбився у Ставропольському краї. Вночі він завдавав ударів по Україні

Військовий літак росіян розбився на території Ставропольського краю РФ вранці 19 квітня. Про це повідомив губернатор Ставропольського краю Володимир Владіміров у Телеграм.

"На території Красногвардійського округу в полі впав літак. Попередньо, руйнувань і жертв немає. Льотчики катапультувалися", - написав губернатор.

Причину аварії він не уточнив. 

"За попередньою інформацією, мова йде про стратегічний бомбардувальник Ту-22м3", - йдеться у повідомленні ЗМІ.

Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ" публікує відео падіння літака і зазаначає: "Миттєва карма у дії – літак Ту-22М3 ВКС рф, який кидав вночі ракети, розбився у Ставропольському краї. Льотчики, нажаль, вижили". 

Раніше повідомлялося, що низка регіонів РФ через загрозу обстрілів з боку ЗСУ відмовилися від святкування 9 травня.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті