Низка регіонів РФ та окупований Севастополь відмовилися від святкування 9 травня, у багатьох містах "поки думають"

У низці російських регіонів, а також в окупованому Севастополі відмовилися від святкування "дня перемоги" 9 травня. Про це повідомили росЗМІ 18 квітня.

"Через можливі теракти і атаки українських БПЛА від парадів і салютів відмовилися: Бєлгородська, Брянська, Псковська, Рязанська і Курська області, а також Севастополь. "Безсмертний полк" там пройде в онлайн-форматі. До акції пам'яті тільки через інтернет також приєднаються Комі, Чита, Забайкальський край і Нижегородська область", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в багатьох містах "поки думають".

У повідомленні підкреслюється, що від святкувань відмовилися, "щоб не провокувати противника скупченням техніки і військовослужбовців у містах". 

"Минулого року від святкування 9 травня відмовилися 23 міста. Серед них регіони прикордоння, Крим і навіть Тюмень", - йдеться також у повідомленні.

Раніше міноборони РФ відзвітувало про "припинення спроб Києва здійснити терористичні атаки" над трьома областями, зокрема повітряними кулями.

Раніше також повідомлялося, що вночі Бєлгород атакували понад 20 безпілотників.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті