Російських пропагандистів не пустили на пресконференцію Макрона. В МЗС РФ зажадали вибачень за "расову дискримінацію"

Російських пропагандистів не пустили на пресконференцію президента Франції Еммануеля Макрона після саміту G20 в Нью-Делі 10 вересня. Про це повідомив "Obozrevatel".

"Російських журналістів не пустили на конференцію, яку за підсумками саміту G20 у Нью-Делі проводив президент Франції Еммануель Макрон. На захід намагалася "прорватися" пропагандистка Катерина Надольська, але дорогу їй перегородила охорона", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що в МЗС РФ поскаржилися на "расову дискримінацію" та зажадали вибачень.

Раніше повідомлялось, що Зеленський обговорив із Макроном наступні оборонні пакети та "зерновий коридор".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті