Російську тенісистку не впустили до Польщі на турнір WTA, вважаючи її присутність у країні небажаною

Російську тенісистку Віру Звонарьову не впустили до Польщі, де наступного тижня у Варшаві стартує турнір WTA. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на МВС Польщі 22 липня. 

Як повідомляється, Звонарьова намагалася вʼїхати за французькою візою. До Варшави спортсменка прилетіла із Белграда. Після прильоту з Сербії тенісистка залишилася в транзитній зоні аеропорту, а потім вилетіла до столиці Чорногорії Подгориці, йдеться в повідомленні відомства.

МВС уточнило, що росіянку включено до списку осіб, чиє перебування на території Польщі небажане, і прикордонники не допустили її з міркувань безпеки та охорони громадського порядку.

Турнір у Варшаві відбудеться з 24 по 30 липня. Звонарьова була єдиною російською тенісисткою, заявленою в основну сітку.

Як повідомлялося,, українська тенісистка Еліна Світоліна відмовилася потиснути руку своїй російській суперниці Анні Блінковій після перемоги над нею на турнирі  в Парижі.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті