Російські ЗМІ не визначилися, хто тяжко поранений у Луганську: "голова митниці" чи його син

Російські ЗМІ не змогли визначитися, хто дістав важкі поранення внаслідок вибуху в будинку "глави митної служби ЛНР" Юрія Афанасьєвського – він сам чи його син.

Так, російський пропагандистський канал RT з посиланням на "спецслужбу ЛНР" стверджує, що вибухівка була закладена нібито українською ДРГ. У помешканні  Афанасьєвського та приведена в дію дистанційно. Чоловік дістав множинні осколкові поранення голови, шиї, живота і перебуває в реанімації у важкому стані.

Водночас ТАСС із посиланням на оперативні служби повідомляє, що внаслідок теракту Афанасьєвський майже не постраждав, натомість важкі поранення отримав його син.

"У лікарні перебуває його син, а не він. Але теракт, найімовірніше, був спрямований саме проти Афанасьєвського", - цитує видання свого співрозмовника.

Як повідомлялося, на окупованій Луганщині підірвали Юрія Афанасьєвського, який очолював митницю "ЛНР" і був "фінансистом" ватажка бойовиків Пасічника.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті