На окупованій Луганщині підірвали головного "митника ЛНР" та "фінансиста" Пасічника

Так званого очільника "митниці "ЛНР" Юрія Афанасьєвського підірвали на окупованій частині Луганської області. Про це 5 вересня повідомив Телеграм-канал "Україна Online".

Зазначається, що його підірвали у власному помешканні. Афанасьєвський отримав численні осколкові поранення та наразі перебуває у реанімації у важкому стані.

Він має звання генерал-майора в окупантів, є агентом центрального апарату Федеральної служби безпеки РФ. Відомий тим, що став "фінансистом" ватажка терористів ЛНР Леоніда Пасічника.

Також встановлено, що він "відмивав" кошти для фінансування збройних формувань, які воювали проти України. На Афанасьєвського накладені персональні санкції ЄС, Великобританії, Канади, Швейцарії, Японії.

Як повідомлялося, у "ЛНР" на фейкових виборах до "народної ради" за два "дострокові" дні" нібито проголосували 22 % "виборців"

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті