Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Явка жителів "ЛНР" за підсумками третього дня голосування на екстериторіальних дільницях і другого дня "дострокового голосування" за "депутатів народної ради" нібито склала 21,87%. Про це пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на дані ЦВК РФ.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Як повідомлялося раніше, Кремль організував на окупованих територіях України незаконні "вибори" до "парламентів" і "народних рад". За законами РФ, основний етап виборів відбувається з 8 по 10 вересня. Однак у "ДНР" оголосили про так зване "дострокове голосування" починаючи з 31 серпня. У "ЛНР" "волевиявлення" раніше терміну почалося 2 вересня.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту