Російські "воєнкори" пишуть про ще один подбитий Іл-22М, який зміг приземлітися

Російський літак Іл-22М був сьогодні підбитий, але зміг приземлиться в Анапі. Про це пишуть російські "воєнкори" 23 лютого.

Їхні повідомлення в соцмережах з'явилися відразу після інформації про збитий над Азовським морем А-50, який розбився в Канівському районі Краснодарського краю. За версією росіян, літаки підбили "свої, з окупованого Маріуполя".

Водночас, за інформацією нардепа Юря Мисягіна, бойову операцію по виявленню та знищенню розробили та провели фахівці Головного Управління Розвідки та Повітряних Сил України!

 

Як повідомлялося, за інформацією Мисягіна, А-50 був збитий над Канівським районом Краснодарського краю російської федерації.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті