Російські "воєнкори" повідомляють про повернення на фронт в Україну опальних генералів ВС РФ

У російських пабліках з'явилася інформація про повернення на фронт в Україну командувача ВДВ, генерал-полковника Михайла Теплинського і начальника головного штабу Сухопутних військ генерал-полковника Олександра Лапіна. 

Так, два "воєнкора" Юрій Котенок і Владлен Татарський повідомляють, що Теплинського, якого раніше відправили у відпустку (хоча багато хто стверджував, що його усунули від командування десантними військами та готують відставку через конфлікт із начальником Генштабу ЗС РФ Герасимовим), 30 березня відкликали наказом міністра оборони з відпустки і відправили на фронт.

"До штабу командування в Ростов-на-Дону вилетів і начальник головного штабу сухопутних військ герой Росії генерал-полковник Олександр Лапін", - повідомляє також Котенок.

 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті