Російські військові знали про майбутній підрив Каховської ГЕС і відійшли: z-блогер видав плани окупантів

Кримський блогер-колаборант Олександр Таліпов розкрив подробиці підготовки окупантами підриву Каховської гідроелектростанції. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Телеграм.

Зазначається, що Таліпов – кримський блогер, автор ресурсу "кримський смерш", який займається переслідуванням проукраїнськи налаштованих жителів Криму. У своїх соцмережах Таліпов обурився дописами так званих російських "військових блогерів", які повідомляли, що особовий склад окупантів "кинули" на островах.

У оприлюдненому ГУР аудіо він пояснює, що така інформація не відповідає дійсності, адже, за його словами, він зв'язувався з військовими РФ, які запевнили, що втрат немає, з островів до третьої ночі вийшли всі.

"Це пряме свідчення, що російські військові знали про майбутній теракт та завчасно оголосили евакуацію", - наголошує розвідка.

В ГУРі підкреслюють, що кількість подібних свідчень дедалі зростає і всі вони стануть додатковими доказами на майбутньому трибуналі проти росії.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті