Російські військові знали про майбутній підрив Каховської ГЕС і відійшли: z-блогер видав плани окупантів

Кримський блогер-колаборант Олександр Таліпов розкрив подробиці підготовки окупантами підриву Каховської гідроелектростанції. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Телеграм.

Зазначається, що Таліпов – кримський блогер, автор ресурсу "кримський смерш", який займається переслідуванням проукраїнськи налаштованих жителів Криму. У своїх соцмережах Таліпов обурився дописами так званих російських "військових блогерів", які повідомляли, що особовий склад окупантів "кинули" на островах.

У оприлюдненому ГУР аудіо він пояснює, що така інформація не відповідає дійсності, адже, за його словами, він зв'язувався з військовими РФ, які запевнили, що втрат немає, з островів до третьої ночі вийшли всі.

"Це пряме свідчення, що російські військові знали про майбутній теракт та завчасно оголосили евакуацію", - наголошує розвідка.

В ГУРі підкреслюють, що кількість подібних свідчень дедалі зростає і всі вони стануть додатковими доказами на майбутньому трибуналі проти росії.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті