Російські ударні дрони-камікадзе знищили вночі у Львові 15 фур з гуманітарною допомогою "Карітас-Спес" з Ватикану

Російською атакою ударних дронів-камікадзе на Львів було знищено 15 фур з гуманітарною допомогою, зокрема з Ватикану. Про це повідомив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Римо-Католицької церкви Едуард Кава на сторінці архідієцезії у Facebook 19 вересня.

"Унаслідок нічної атаки дронів на склад благодійної організації "Карітас-Спес" знищено близько 15 фур гуманітарної допомоги", - сказав Кава.

За його словами, серед гуманітарної допомоги були одяг, взуття, їжа і генератори, зокрема і з Ватикану.

Нагадаємо, що окупанти цілеспрямовано били "шахедами" по локаціях зі складами у Львові.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті