Російські туристи "охрєнєвают" від цін у їдальні окупованого Урзуфу

Російські туристи в шоці від цін у їдальні Урзуфу на Азовському узбережжі Донеччини, який перебуває в окупації з березня 2022 року. Відповідне відео, зняте обуреними туристами, розмістив радник українського міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Телеграм-каналі 20 липня.

"А вы чё, охренели?" – каже жіночий голос за кадром і озвучує ціни. Серед них – 200 рублів за борщ, 240 за солянку, 120 за сосиску в тісті, 120 за салат із капусти і огірків.

"Погляд з того боку. Росіяни обурені цінами. Хто знає Урзуф – не диво. Там так було завжди. Просто тепер він раптом став відомий на Московії", – написав Андрющенко.

Раніше повідомлялось, що росіяни купують квартири і будинки в зруйнованому Маріуполі, тому що хочуть "жити біля моря в місці з гарною екологією".

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті