Росіяни купують квартири і будинки в зруйнованому Маріуполі, тому що хочуть "жити біля моря в місці з гарною екологією"

Росіяни активно купують квартири і будинки в Маріуполі. У середньому квартири продаються за 3 мільйони рублів, і власники прагнуть якнайшвидше позбутися їх. Про це повідомило опозиційне російське видання "Бумага" 29 червня. 

"У "ВКонтакте" існує близько ста груп, де розміщують оголошення про купівлю, продаж та оренду нерухомості в Маріуполі. В одній із найбільших – "Нерухомість Маріуполя і Приазов'я" – повідомлення від охочих купити будинок або квартиру почали з'являтися з 3 травня 2022 року, коли в місті ще тривали бої", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що на спеціальних російських сайтах про продаж нерухомості під час пошуку за регіонами росії Маріуполь не розміщено, однак під час пошуку за назвою міста можна знайти сторінку з маріупольськими оголошеннями.

Наразі на такому сайті розміщено 70 оголошень про продаж нерухомості в Маріуполі: з них 34 квартири, 35  будинків і лише одне – комерційне приміщення. У середньому квартири продають за три мільйони рублів, а будинки та ділянки – за 4,8 мільйона рублів.

Зазначається, що шукають нерухомість у Маріуполі росіяни з різних регіонів - Москви, Петербурга, Краснодара, Красноярська, Нижнього Новгорода та інших. Вони пишуть, що розглядають будинки і квартири "в будь-якому стані" і готові відновити їх після обстрілів.

Видання наводить аргументи тих росіян, хто прагне купити житло в зруйнованому Маріуполі, де практично відбувається гуманітарна та екологічна катастрофа: "Ми з сім'єю хочемо жити біля моря в місці з гарною екологією. Також у Маріуполі ще доволі дешева нерухомість і привабливіші пропозиції щодо зарплат для мого чоловіка – він працює електромонтером. А ще екологія в місті набагато краща, ніж у Красноярську".

Раніше "ОстроВ" писав про те, що в окупованому Донецьку продовжують зростати ціни на нерухомість.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті