Російські Телеграм-канали повідомляють про знищення російського МРК «Циклон» у порту Севастополя 

Російські Телеграм-канали повідомляють про знищення МРК «Циклон» у порту Севастополя. Про це пише, зокрема, ТК «Досьє шпигуна».

«Інформація від джерела. Потребує додаткового підтвердження. Повідомляється, що сьогодні вночі, 19.05.2024, було завдано ракетного удару по малому ракетному кораблю проєкту 22800 «Циклон» в порту Севастополя. Удар завдано двома балістичними ракетами «ATACMS», - йдеться в повідомленні.

«Унаслідок удару загинуло 6 військовослужбовців ЧФ РФ, ще 11 дістали поранення. Корабель потоплено", - пише ТК.

Раніше повідомлялося, що Сили оборони України завдали удару по морському тральщику «Ковровець». 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті