Російські Телеграм-канали повідомляють про знищення російського МРК «Циклон» у порту Севастополя 

Російські Телеграм-канали повідомляють про знищення МРК «Циклон» у порту Севастополя. Про це пише, зокрема, ТК «Досьє шпигуна».

«Інформація від джерела. Потребує додаткового підтвердження. Повідомляється, що сьогодні вночі, 19.05.2024, було завдано ракетного удару по малому ракетному кораблю проєкту 22800 «Циклон» в порту Севастополя. Удар завдано двома балістичними ракетами «ATACMS», - йдеться в повідомленні.

«Унаслідок удару загинуло 6 військовослужбовців ЧФ РФ, ще 11 дістали поранення. Корабель потоплено", - пише ТК.

Раніше повідомлялося, що Сили оборони України завдали удару по морському тральщику «Ковровець». 

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті