Російські підпільники взяли на себе відповідальність за ліквідацію складу в Ростові. Кажуть, спалили військову форму 

Російське антипутінське підпілля "За Свободную РОССИЮ без путина" взяло на себе відповідальність за ліквідацію в Ростові-на-Дону складу ЗС РФ з обмундируванням. Про це йдеться в повідомленні сайту руху "Скрепачъ".

"Все буде горіти, що приготували для війни.  У промзоні на Лівому березі знищено запас форми. Далі буде!", - заявили підпільники.  

Як повідомлялося раніше, у ніч на вівторок у Ростові-на-Дону сталася пожежа на складі. За інформацією місцевого управління МНС вогонь охопив площу 500 квадратних метрів, а горіли піддони.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті