Російські окупанти змусили донецкого стоматолога, який критикував війну проти України, лікувати їм зуби безкоштовно

Російські окупанти змусили стоматолога з Оленівки Донецької області, який критикував війну проти України, лікувати їм зуби безкоштовно. Про це він сам розповів на відео, яке виклали в мережі так звані "воэнкори".

На відео виразно видно, що лікар Віктор Новіков робить свою заяву примусово.

Новіков повідомив, що коли лікував зуби окупантам ЗС РФ, допускав критику на адресу їхніх дій.

Зважаючи на все, зі стоматологом було проведено "роз'яснювальну роботу", після якої його на тлі російського прапора змусили "розкаятися".

Новіков повідомив, що "помилявся" і робив свої висновки на основі "неперевірених історичних фактів". Він "просив" у російських окупантів "пробачення" і пообіцяв лікувати їм зуби абсолютно безкоштовно.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті