Російські окупанти змусили донецкого стоматолога, який критикував війну проти України, лікувати їм зуби безкоштовно

Російські окупанти змусили стоматолога з Оленівки Донецької області, який критикував війну проти України, лікувати їм зуби безкоштовно. Про це він сам розповів на відео, яке виклали в мережі так звані "воэнкори".

На відео виразно видно, що лікар Віктор Новіков робить свою заяву примусово.

Новіков повідомив, що коли лікував зуби окупантам ЗС РФ, допускав критику на адресу їхніх дій.

Зважаючи на все, зі стоматологом було проведено "роз'яснювальну роботу", після якої його на тлі російського прапора змусили "розкаятися".

Новіков повідомив, що "помилявся" і робив свої висновки на основі "неперевірених історичних фактів". Він "просив" у російських окупантів "пробачення" і пообіцяв лікувати їм зуби абсолютно безкоштовно.

Статті

Країна
04.02.2023
10:01

Масові перевірки переселенців на паузі: Кабмін передумав

За словами віце-прем'єр-міністра Ірини Верещук, перевірки місць проживання ВПО проводитимуться виключно у випадках звернення правоохоронних органів до органів соцзахисту населення за наявності підозри неправомірного отримання допомоги. Але чи дійсно...
Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Всі статті