Російські окупанти змусили донецкого стоматолога, який критикував війну проти України, лікувати їм зуби безкоштовно

Російські окупанти змусили стоматолога з Оленівки Донецької області, який критикував війну проти України, лікувати їм зуби безкоштовно. Про це він сам розповів на відео, яке виклали в мережі так звані "воэнкори".

На відео виразно видно, що лікар Віктор Новіков робить свою заяву примусово.

Новіков повідомив, що коли лікував зуби окупантам ЗС РФ, допускав критику на адресу їхніх дій.

Зважаючи на все, зі стоматологом було проведено "роз'яснювальну роботу", після якої його на тлі російського прапора змусили "розкаятися".

Новіков повідомив, що "помилявся" і робив свої висновки на основі "неперевірених історичних фактів". Він "просив" у російських окупантів "пробачення" і пообіцяв лікувати їм зуби абсолютно безкоштовно.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті