Російські окупанти завдали 3 ракетні удари по цивільних об’єктах Харківщини за добу – Генштаб

Рашисти завдали 3 ракетні удари по цивільних об’єктах Харківщини протягом минулої доби. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 1 березня.

"Протягом доби противник завдав 3 ракетні удари по цивільних об’єктах на Харківщині. Є поранені серед мирного населення. Також окупанти здійснили 16 авіаційних ударів, зокрема задіяв 2 БПЛА "Шахед-136", – сказано в повідомленні. – Ударні дрони збиті нашими захисниками. Ворог здійснив понад 20 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Загроза завдання ракетних ударів є значною по всій території України".

На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Наступальних угруповань ворога не виявлено. Протягом доби окупанти обстріляли населені пункти Єліне і Баранівка Чернігівської області; Рожковичі, Старикове, Гірки, Атинське, Стукалівка, Будки, Волфине, Тур’я, Грабовське Сумської області та Красне, Глибоке, Веселе, Вільча, Вовчанськ, Караїчне, Варварівка, Колодязне, Новомлинськ і Дворічна на Харківщині. Застосував БпЛА з бойовим навантаженням неподалік Бударок Харківської області. У прикордонних районах Бєлгородської області, в населених пунктах Горьковський, Новостроївка Вторая, противник здійснює інженерне обладнання місцевості, встановлює протитанкові загородження.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник вів наступальні дії в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області та Федорівка на Донеччині, проте успіху не мав. Здійснив артилерійські обстріли районів населених пунктів Лиман Перший, Петропавлівка, Кучерівка, Піщане Харківської області; Стельмахівка, Черовонопопівка і Невське на Луганщині та Терни і Котлярівка Донецької області.

На Бахмутському напрямку ворог продовжує наступати. Не припиняє штурмувати місто Бахмут. Наші захисники відбили атаки в районах населених пунктів Бахмут, Хромове та Іванівське Донецької області. Ворожих обстрілів зазнали Васюківка, Залізнянське, Оріхово-Василівка, Бахмут, Іванівське, Часів Яр, Диліївка, Курдюмівка, Майорськ та Нью-Йорк Донецької області.

На Авдіївському та Шахтарському напрямках противник здійснив безуспішні наступальні дії в напрямку населених пунктів Кам’янка, Первомайське, Невельське та Мар’їнка Донецької області. Обстріляв райони населених пунктів Веселе, Авдіївка, Водяне, Первомайське, Невельське, Красногорівка, Георгіївка, Новомихайлівка, Побєда, Вугледар, Нескучне Донецької області.

На Запорізькому та Херсонському напрямках ворог веде оборону, на окремих ділянках намагається створити умови для переходу у наступ. Здійснив артилерійські обстріли понад 40 районів населених пунктів. Серед них – Іллінка, Времівка Донецької області; Залізничне, Гуляйпілське, Кам’янське Запорізької області, а також Веселе, Берислав, Антонівка, Берегове, Велетенське Херсонської області та місто Херсон.

Раніше повідомлялось, що в Україні заміновано 30 відсотків території.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
26.06.2025
09:52

Як отримати компенсації за майно, знищене внаслідок бойових дій: роз’яснення юристок, частина 1

Треба прийняти як факт, що отримати компенсацію за житло й іншу нерухомість для мешканців ВСІЄЇ території Луганщини, значної частини Донеччини та безлічі інших територій України зараз неможливо в принципі.
Світ
25.06.2025
08:19

«Чому б не оголосити «закритою зоною» все чорноморське узбережжя?». Російські ЗМІ про Україну

Війна в Україні перестає бути «локальною кризою» і все більше трансформується в довгострокову геостратегічну реальність, в якій Чорне море - це не тил, а фронт.
Країна
24.06.2025
10:04

"Путін хоче, щоб Україна сама ініціювала капітуляційний сценарій" — К. Матвієнко про імітацію переговорів

Фактично ніхто у світі зараз не тисне на нього з вимогою хоча б припинити вогонь та зупинити вбивства українців – от він і намагається цю тему прибрати з поля уваги.
Всі статті