Російські окупанти визнали, що вбили як мінімум 800 мешканців Рубіжного, Сєвєродонецька й Лисичанська

Росіяни визнали, що вбили як мінімум 800 мирних мешканців Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська й прилеглих сіл за останній рік. Про це йдеться в їхньому відео від 3 жовтня.

"Фахівці Міжвідомчої групи з липня минулого року витягли понад 800 тіл мирних жителів у Лисичансько-Сєвєродонецькій агломерації", - сказано в повідомленні рашистів.

Раніше повідомлялось, що російські окупанти скинули 4 бомби КАБ-500 на деокуповане село Невське Луганської області й обстріляли його околиці запалювальним й артилерійськими боєприпасами минулої доби.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті