Російські окупанти увечері обстріляли Куп'янськ ракетами - Синєгубов

Російські окупанти сьогодні, 9 травня, увечері обстріляли Куп'янськ ракетами. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов в Telegram.

"Щойно ворог вкотре завдав ракетного удару по Куп'янську. Є влучання в об'єкт цивільної промисловості. Також пошкоджено щонайменше 5 приватних житлових будинків. На жаль, є поранені. За попередньою інформацією, постраждали 3 людей – 2 жінки та 1 чоловік", - зазначив Синєгубов.

Він додав, що одна людина отримала допомогу на місці, ще 2 – госпіталізовані. На місці влучання працюють усі екстрені служби.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті