Російські окупанти сьогодні обстріляли Білопілля на Сумщині: одна людина загинула, ще трьох поранено

Російські окупанти сьогодні, 19 квітня, атакували одну з громад Сумської області. В результаті російської агресії одна людина загинула ще трьох було поранено. Про це повідомляє прокуратура Сумської області.

"За даними слідства, 19 квітня 2024 року близько 12:00 год, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, окупанти з артилерії обстріляли центр м. Білопілля Сумського району. Унаслідок атаки ворога 51-річний цивільний отримав тяжкі поранення, від яких помер у лікарні, також поранено іще одного чоловіка та двох жінок. За попередніми даними, пошкоджено багатоповерхівку, легкові автомобілі, магазини та аптеку", - йдеться у повідомленні.

За процесуального керівництва Білопільського відділу Сумської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднані з умисним убивством(ч. 2 ст. 438 КК України).

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів. У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті