Російські окупанти пропонують виселяти всіх жителів прифронтової території на 50 кілометрів. Тому, що українці та ждуни 

Російські окупанти пропонують виселяти всіх жителів прифронтової території на 50 кілометрів. Про це йдеться в повідомленні одного з Телеграм-каналів, авторами якого є десантники ЗС РФ, що воюють проти України.

"Катастрофічно гостра проблема прифронтових територій", - зазначають вони, що місцеві жителі в зоні окупації ставляться до них вороже.

"На всіх напрямках у прифронтових районах спостерігаємо активну роботу ворожих ФПВ... Хохли за добу на кожній ділянці спалюють велику кількість транспорту, що використовується для евакуації та підвезення резервів на ЛБС", - обурюються десантники. 

"Усе це свідчить про те, що в кожному такому місці в місцевих жителів-пособників Київської хунти стоять ретранслятори. Виявити такі точки ми не можемо... і виявити ждунів... неможливо", - упевнені вони, що польоти українських дронів коригують місцеві жителі. 

"Але, на мій погляд, найефективнішим заходом боротьби з такими проблемами є примусове виселення з прифронтової території на 50 км УСІХ жителів населених пунктів", - пропонує один з окупантів. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті