Російські окупанти поширюють листівки із закликом до українських військових здаватися в полон: брешуть про оточення

Російські окупанти на авдіївському напрямку на бойових позиціях ЗСУ поширили листівки із закликом до добровільної здачі в полон. Про це повідомляє міністерство оборони країни-агресора.

У них у стилістиці, схожій до аналогічних фашистських «пропусків у полон» часів Другої світової війни, ідеться про «бездарність командирів», про повне оточення українського угруповання та містяться обіцянки зберегти життя тим, хто піддасться паніці та перейде на бік ворога.         

Покликану деморалізувати захисників України ворожу агітацію було закинуто за допомогою спеціальних снарядів.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті