Російські окупанти поширюють листівки із закликом до українських військових здаватися в полон: брешуть про оточення

Російські окупанти на авдіївському напрямку на бойових позиціях ЗСУ поширили листівки із закликом до добровільної здачі в полон. Про це повідомляє міністерство оборони країни-агресора.

У них у стилістиці, схожій до аналогічних фашистських «пропусків у полон» часів Другої світової війни, ідеться про «бездарність командирів», про повне оточення українського угруповання та містяться обіцянки зберегти життя тим, хто піддасться паніці та перейде на бік ворога.         

Покликану деморалізувати захисників України ворожу агітацію було закинуто за допомогою спеціальних снарядів.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті