Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Поліцейські Донеччини зафіксували за добу 3784 ворожих удари по лінії фронту та житловому сектору, - повідомляється 31 січня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Під вогнем були 14 населених пунктів. Руйнувань зазнали 89 цивільних об’єктів, з них 83 житлових будинки.
Іванопілля росіяни накрили з артилерії - вбили мирного жителя, пошкодили 10 приватних осель.
Краматорськ ворог атакував з РСЗВ «Торнадо-С» з осколково-фугасним снарядом. За уточненими даними, поранено 11 людей, з них двоє дітей, 7 і 8 років. Пошкоджено 6 багатоквартирних будинків.
По Покровську окупанти вдарили бомбою «ФАБ-250» та дронами – п’ятеро цивільних осіб отримали поранення, пошкоджено 9 приватних будинків, евакуаційний та цивільний автомобілі.
На Білицьке рф скинула фугасну бомбу потужністю 500 кг – травмовано двох мешканців, пошкоджено 4 багатоквартирних будинки та адмінбудівлю.
Костянтинівка зазнала ударів двома бомбами «ФАБ-250», БпЛА, артилерією, пошкоджено 6 приватних будинків.
У Тихонівці Краматорського району внаслідок влучання авіабомби «УМПБ Д-30СН» пошкоджено 8 приватних домогосподарств.
У Лимані постраждали 2 приватних будинки, в Білокузьминівці – 6, у Федорівці – 1.
По селу Комар війська рф поцілили бомбою «УМПБ Д-30СН» - пошкоджено 31 приватний будинок.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту